środa, 23 listopada 2011

ośmiorniczka kieszonkowa - zawieszka
Całe 5 cm radości.

13 komentarzy:

 1. piękna! a jaka jej cena?

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimie - ceny zawsze podlegają negocjacjom. W grę wchodzi również wymiana, jeśli tworzysz coś z rękodzieła. Zapraszam na maila.

  Matyldo - miło mi to słyszeć!

  OdpowiedzUsuń
 3. uwielbiam czerwień z turkusem i uwielbiam Twoje ośmiornice w każdym rozmiarze!!! czy już o tym pisałam??? nie ważne! Ośmiornice górą !!! i dołem i bokiem... słowem każdą stroną!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczna! i jak zwykle w moich ulubionych kolorach :)

  OdpowiedzUsuń
 5. jakie to wszystko tutaj jest piękne ! aż się kiedyś wybiorę z Rabką na warsztaty :) tylko uprzedzam wcześniej: ja jestem od "łupania cegieł" (jak to kiedyś oświadczyła nam /z budowictwa/ pani prowadząca geometrię wykreślną) :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Hahahah! Bardzo dobre, Drogie Dziecko. Zbudujesz nam zatem dzikostojący, ogrodowy piec do pizzy - cegły już są, tylko murować ;)Żartuję ;) Zapraszam na maila, bo ten rok jest gorący i skąpy w terminy ;)Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wpadłam zwabiona CANDY-zowanymi Siostrami, szczerze pisząc, ale - widzę - nie ma rady: muszę zagościć na dłużej. Lubię cieszyć oczy.
  A w ogóle gdzie jest ten Stary Sad? Co za nazwa! No, jak się mieszka w miejscu tak nazwanym, to nie dziwota, że się takie magiczne rzeczy tworzy.
  Pozdrawiam z podziwem!

  OdpowiedzUsuń
 8. Zasadniczo pobieżnie jest na przedmieściach Łańcuta, choć warsztaty fruwają po różnych melinach ;) - czytaj - Domach Kultury ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. ośmiorniczka wyszła cudownie :)

  OdpowiedzUsuń