WARSZTATYCo to jest?

Warsztaty są nieformalnymi spotkaniami dla osób, które chciałyby na kilka chwil wystąpić z oficjalnego nurtu życia i odpocząć, odzyskać dla siebie spory kawałek czasu, zanurzyć się w potrzebie rozwoju poprzez stopniowe i powolne TWORZENIE.
Może to trwać dzień lub dwa, polecam również dłuższe akcje. Warsztaty odbywają się w Łańcucie.

Dla kogo?

Zapraszamy szczególnie tych, którym brakuje możliwości swobodnego wyrażenia myśli twórczej w dziedzinach plastycznych, szukają pracowni, cenią dyskretną lecz fachową pomoc, chcą przeżyć przygodę z gliną lub technikami pozłotniczymi, są początkującymi plastykami lub profesjonalistami, którzy chcą zrealizować swój projekt.
Szczególnie zapraszamy rodziny z dziećmi, program warsztatów obejmuje techniki podstawowe w zakresie malarstwa i rzeźby jak i zabawę sztuką dla najmłodszych, pod czujnym okiem animatorów i polu widzenia rodziców ;)

Czy można się u nas zatrzymać?

Hotele w okolicy oferują bazę noclegową . Łańcut, walory turystyczne - zamek, fara, synagoga - są warte uwagi i eksploracji (rowerem? pieszo?)

Kim są organizatorzy?

Jesteśmy historykami sztuki i plastykami, animatorami kultury, mamy w swych szeregach specjalistę do spraw turystyki i rekreacji, fizjoterapeutę, dyplomowanych artystów. Najmłodszy, ośmioletni wolontariusz fachowo doradza rówieśnikom jak zrobić miseczkę, żabę czy dżdżownicę. Promujemy aktywny tryb życia, proponujemy w czasie zajęć drobne, domowe przekąski - sami pieczemy chleb na zakwasie, pasztety. Doradzamy jak spędzić ciekawie czas również poza warsztatami plastycznymi.

Co oferujemy?

Zapewniamy zróżnicowane i ciekawe zajęcia, zarówno teoretyczne jak i praktyczne, narzędzia, materiały - glinę, szkliwa (podstawowe), pomoc praktyczną, porady, fachową opiekę merytoryczną, przechowanie i zabezpieczenie prac, suszenie i wypalenie.

Kto nas odwiedza?

Studenci różnych kierunków, nie tylko artystycznych, uczniowie, muzycy, psychologowie, malarze, biolodzy, prawnicy, budowlańcy, pracownicy służby zdrowia, konserwatorzy, hobbyści.....Po zakończeniu warsztatów będą mogli Państwo zabrać swoje prace do domu, każdy kursant otrzyma upominki i pamiątkowe dyplomy . Jeśli wyrażą Państwo zgodę zdjęcia Waszych prac zostaną zaprezentowane na blogu i w broszurach.

Zapraszamy!8 komentarzy:

 1. :DDDD

  Czymam wszystko, co mam (w sensie: nie tylko kciuki ;) i szykuję się, i polecam, polecam, polecam z najgłębszej głębi serca!

  PS: Doro zapomniała napomknąć o Czasie Spiralnym :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie, kiedy????? Bo nie wiem czy zdążę nazbierać środki x)))))

  OdpowiedzUsuń
 3. No wreszcie coś dygło w interesie ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. wysłałam e-mail, ale nie wiem czy doszedł :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Anetto - dziękuję!
  Laflu - termin ustalimy. Bardzo się cieszę, że masz ochotę!
  Hades - drgło w febrze.
  Tomku - terminy będę ustalała z Wami indywidualnie.
  Anetko - mail doszedł, tylko miałam awarię klawiatury i nie mogłam się zalogować, żeby odpisać!

  OdpowiedzUsuń