poniedziałek, 17 września 2012

Byliśmy tam

Tarnobrzeg powitał nas piękną pogodą i wybornym festiwalem SATYRBLUES, którego trzynasta edycja wywarła na nas ogromne wrażenie. Obie pracownie - W Starym Sadzie i MAHI zostały zaproszone przez Organizatorów Ewę i Wiktora Czura do wzięcia udziału w tym sympatycznym wydarzeniu!
Z całego serca dziękujemy i pozdrawiamy wszystkich, którzy tego wieczoru i nocy dzielili z nami czas, serce i zainteresowali się ceramiką !
Bardzo cieszymy się ze spotkania z osobami, z którymi znajomość rozpoczęła się poprzez bloga, a teraz jest kontynuowana w realnym trójwymiarze; dziękujemy za mile spędzony czas, wspólne rozmowy, wycieczki i zaproszenia!
Zapraszam wszystkich Państwa w przyszłym roku - nie przegapcie kolejnego Satyrbluesa.
 Stoisko w Tarnobrzeskim  Domu Kultury, ekspozycja i opowiadanie o tym, co trzeba zrobić z gliną, aby stała się kolczykami, naszyjnikiem czy paterą... Adaś, najmłodszy wystawca razem z Zuzią prezentowali swoje wyroby, zrobione w trakcie warsztatów ceramicznych.


Autorka bloga słowa malowane z przyjaciółką wybierają biżuterię ;)


Pełne ręce biżuterii - którą wybrać? 
W tle znakomita wystawa fotografii Szymona Szcześniaka "Into the Wild"


Adam z Zuzia snują opowieści warsztatowo - technologiczne, opowiadając Prezydentowi Miasta i Prezesowi Zarządu firmy Pilkington Automotive Poland...... którzy są obecni na zdjęciu ;)


                               Dziewczyny jak mandoliny czyli Doro i Kasia Srebrnogórska!


Główna atrakcja wieczoru - zjawiskowo cudowny muzyk, w dodatku szalenie sympatyczny - Claude Hay (w środku), po prawej Basia MAHI, po lewej Michał (Stary Sad), u dołu Tomek MAHI, z tyłu wyskakuje Mistrz Ceremonii, czyli Organizator Festiwalu WIKTOR CZURA !


ciąg dalszy nastąpi!

4 komentarze:

  1. Zdjęcia zrobione oczami wkładam do szuflady "ważne" w sercu. Było pięknie. Dziękuję.

    OdpowiedzUsuń
  2. Pani to ma dar reportażowy :)

    OdpowiedzUsuń